امروز سه شنبه , ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ برابر با Tuesday , 18 June , 2024 ساعت 04:20:10 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / محمود احمدی نژاد اطلاعیه داد

محمود احمدی نژاد اطلاعیه داد

روابط عمومی دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم با صدور اطلاعیه‌ای با انتقاد از آنچه طرح برخی توهین‌ها نسبت به رییس‌جمهور سابق می‌خواند، اعلام کرد که دکتر احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی ندارد.

به گزارش نامه نیوز، روابط عمومی دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم با صدور اطلاعیه‌ای با انتقاد از آنچه طرح برخی توهین‌ها نسبت به رییس جمهور سابق می‌خواند، اعلام کرد که دکتر احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی ندارد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

ملت شریف و بزرگوار ایران

 

سلام علیکم

اطلاع رسانی دقیق، ‌صحیح و شفاف به افکار عمومی از اهمیت و ضرورت ویژه‌ای برخوردار است زیرا متضمن مصالح و منافع ملی و برآمده ازیک خواست عمومی است و تصمیم گیری عالمانه مردم برای سرنوشت خویش و کشور نیز بستگی تمام به رعایت این مهم دارد.

با وجود این اصل اساسی که مبتنی بر یک مطالبه ملی و قانونی است، متاسفانه شاهد تداوم انتساب برخی مطالب جعلی و خلاف واقع به دولت قبل و رئیس جمهوری سابق از سوی افراد و عناصر سیاسی و همچنین انتشار بدون ملاحظه اینگونه مطالب در طیفی که رسانه‌های گروهی هستیم که به نوبه خود به طرح درخواست‌های مکرر و بی‌شمار هموطنان عزیز جهت روشنگری و پاسخگویی به سیاسیون حرفه‌ای و رسانه‌های نشر دهنده، انجامیده است. با امعان نظر به اهمیت موضوع ، موارد زیر به استحضار ملت شریف می‌رسد.

1- ظاهراً گروهی از رسانه‌ها و برخی از سیاست‌ورزان در ایراد توهین، اتهام و افترا به دولت‌های نهم و دهم و به طور اخص رئیس‌جمهور سابق خود را مبسوط‌الید می‌دانند و آشکارا چنین به نظر می‌رسد که از یک مصونیت کامل برای تداوم این رفتار ناهنجار نیز برخوردارند.

2- همانطور که پیش از این و بارها تصریح شده است، دکتر احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی ندارند و از بیان هرگونه اظهارنظر درباره افراد و فهرست‌های انتخاباتی، پرهیز می‌کنند. بنابراین انتظار می‌رود رسانه‌های ارتباط جمعی و مدعیان سیاست ورزی از انتساب نامزدهای محترم انتخابات و برخی اقدامات و رفتارهای سیاسی به رئیس جمهوری سابق یا انعکاس مطالب غیر مستند به نقل از ایشان خودداری فرمایند.

3- در احترام به ملت بزرگ ایران و جهت حفظ مصالح کشور، مشی و منش رئیس جمهوری سابق همچنان مبتنی بر سکوت در برابر امور جاری و همچنین توهین‌ها و اتهامات گوناگون است و از پرداختن به هرگونه بحث و مجادله‌ای در این زمینه اجتناب می‌ورزند، بنابراین از اصحاب رسانه و عناصر سیاسی انتظار می‌رود که از انتساب انگیزه‌های سیاسی و انتخاباتی خود به دولت قبل و دکتر احمدی نژاد خودداری نمایند.

4- بار دیگر شایسته تأکید می‌داند که دکتر احمدی‌نژاد هیچ سخنگویی ندارند و بیان هرگونه مطالبی از سوی افراد مختلف به نقل از ایشان یا درباره رئیس جمهوری سابق، صرفاً نظر شخصی خود آنان است. در صورتی که انتشار نظر دکتر احمدی نژاد ، ضرورت پیدا کند، دفتر ایشان به صورت رسمی آن را به اطلاع عموم خواهد رساند.

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super