امروز شنبه , ۵ خرداد , ۱۴۰۳ برابر با Saturday , 25 May , 2024 ساعت 05:12:11 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / سیاسی / فتنه 88 قابل چشم پوشی نیست

فتنه 88 قابل چشم پوشی نیست

به گزارش پایگاه خبری شهرستان برخوار به نقل از ایران اسلامی، محمد اسماعیلی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی در خصوص مطلب منتشر شده روزنامه اطلاعات از یکی از عوامل حادثه فتنه 88 و دفاع تمام قد مدیر مسئول این روزنامه از انتشار این مطلب اظهار داشت: قوه قضائیه بالاخره این فردی که قبلاً به عنوان رئیس جمهور ایران بود را ممنوع‌التصویر کرده است، نبایستی توسط رسانه‌ها و الان این روزنامه از فردی که ممنوع التصویر است، طبق قانون منتشر می شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا این امکان وجود دارد که روزنامه اطلاعات مانند سایر روزنامه‌های متخلف توقیف شود اظهار داشت: موضوع توقیف را بایستی به دست قوه قضائیه سپرد. همچنین هیئت منصفه مطبوعات نیز در این باره لازم است تصمیم‌گیری کند.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که آیا این شائبه به وجود نمی‌آید که با انتشار این مطلب در روزنامه اطلاعات موضوع تطهیر حادثه فتنه 88 در دستور کار باشد گفت: به طور کلی حادثه فتنه 88 قابل چشم پوشی نیست و این حادثه تلخی بوده است که نمی‌شود با ادعا و مصاحبه یک و یا دو نفر از ذهن مردم فراموش شود./

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super