امروز شنبه , ۵ خرداد , ۱۴۰۳ برابر با Saturday , 25 May , 2024 ساعت 05:49:15 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / اجتماعی / ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی سازمان تأمین اجتماعی شروع شد
مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی: ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی سازمان تأمین اجتماعی از دوازدهم دی ماه

ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی سازمان تأمین اجتماعی شروع شد

مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: داوطلبان آزمون استخدام پیمانی این سازمان در سال جاری می‌توانند از 12 دی ماه به سایت رسمی این سازمان مراجعه و در صورت انطباق شرایط با مفاد آگهی منتشره ثبت نام نمایند.

به گزارش برخوار نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان افزود: سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکمیل کادر واحدهای بیمه‌ای ودرمانی در سراسر کشور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه، گزینش و طی سایر مراحل استخدامی جذب می‌نماید.

وی اظهار داشت: متقاضیان استخدام می‌توانند از 94/10/12 لغایت 94/10/18 از طریق سایت سازمان تأمین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir اقدام کنند.

حسینی آذرنوشان افزود: تمامی مراحل ثبت نام و آزمون کتبی از طریق سازمان سنجش آموزش کشورانجام می‌شود.

مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: آزمون کتبی استخدام پیمانی این سازمان در تاریخ 16 بهمن 1394 به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است ).

مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: داوطلبان آزمون استخدام پیمانی این سازمان در سال جاری می توانند از 12 دی ماه به سایت رسمی این سازمان مراجعه و در صورت انطباق شرایط با مفاد آگهی منتشره ثبت نام نمایند.

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super