امروز شنبه , ۵ خرداد , ۱۴۰۳ برابر با Saturday , 25 May , 2024 ساعت 10:38:17 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / بین‌الملل / اظهار نظر بشار اسد درباره سردار سلیمانی

اظهار نظر بشار اسد درباره سردار سلیمانی

محمدرضا رئوف‌شیبانی سفیر ایران در سوریه طی گفتگو با خبرگزاری حوزه، در خصوص نقش سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به نکات زیر اشاره کرد.

وی در توضیح اینکه نقش سردار سلیمانی که به سنبل مقاومت در منطقه تبدیل شده را در کشور سوریه چگونه می‌بینید اظهار داشت: خداوند سردار سلیمانی را سلامت بدارد چرا که حضور ایشان در جبهه‌‌های مقاومت سوریه قطعاً تاثیرات بزرگ روانی دارد.

 وی افزود:حاج قاسم خودش را سرباز مقاومت می‌داند و ابتکار عمل‌هایی که در طول این مدت در رزم آوری نظامیان سوری انجام داده، نزد دوست و دشمن کاملاً محسوس است.

 رئوف شیبانی در ادامه با بیان اینکه اگر چنین شخصیتی در سوریه نبود اکنون این کشور به یک مخروبه تبدیل شده بود اذعان داشت: بدون تردید سردار سلیمانی از اصلی‌‌ترین عناصری بود که عراق را در برابر تروریست‌‌ها نجات داد؛ ایشان مهم‌‌ترین فردی بود که سوریه را در سخت‌‌ترین شرایط یعنی زمانی که در آستانه تسخیر توسط گروه‌های تروریستی و سقوط دمشق بود، نجات داد.

 وی همچنین در خصوص نظر بشار اسد رئیس جمهور سوریه در خصوص سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: رئیس جمهور سوریه با تمام مردم منطقه نسبت به سردار سلیمانی هم نظر است؛ از نظر بشار اسد، سردار سلیمانی اسطوره نجات است و همزمان، اسطوره رعب و وحشت برای جریان‌‌های مقابل نیز می‌باشد.

منبع: میزان/

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super