امروز چهارشنبه , ۳ مرداد , ۱۴۰۳ برابر با Wednesday , 24 July , 2024 ساعت 01:37:15 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / اجتماعی / لیست صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات شهرستان برخوار هنوز قطعی نیست

لیست صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات شهرستان برخوار هنوز قطعی نیست

به گزارش برخوار نیوز: فرماندار برخوار در پی اعلام احراز صلاحیت‌های انتخابات مجلس در برخوار گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه ۶۵ نفر ثبت نامی داشته‌ایم که از این تعداد ده نفر قبل از احراز صلاحیت انصراف داده و هفت نفر نیز در دوره قبل رد صلاحیت شده بودند که در مجموع شهرستان برخوار با ۴۸ نفر احراز صلاحیت آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

عبدانی در ادامه افزود: برخی از کسانی که احراز صلاحیت نشده‌اند به دلیل نقص مدارک قانونی بوده است چرا که قانون انتخابات در زمینه مدارک صراحت دارد و معرفی نامه و یا تائیدیه مدارک را نمی‌پذیرد و اصل مدرک را مورد بررسی قرار می‌دهد و تا پایان وقت قانونی احراز صلاحیت کاندیداها لیست کنونی تغییر خواهد کرد.

وی با اشاره به خبر جابه جای حوزه‌های اخذ رأی در حبیب‌آباد خاطرنشان کرد : برخی شایعات انتخاباتی در سایت‌ها و فضای مجازی باعث می‌شود تا سلامت انتخابات را به مخاطره اندازد لذا لازم است مدیران سایت‌ها و رسانه نسبت صحت خبر اطمینان حاصل کنند./

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super