امروز شنبه , ۵ خرداد , ۱۴۰۳ برابر با Saturday , 25 May , 2024 ساعت 05:08:05 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / برخوار / کلاس آموزشی ساخت سایت ویژه سرگروه‌های صالحین برگزار شد

کلاس آموزشی ساخت سایت ویژه سرگروه‌های صالحین برگزار شد

به گزارش برخوارنیوز، کلاس آموزشی ساخت سایت  ویژه سرگروه‌های حلقه‌های صالحین مدارس شهرستان برخوار با حضور سرگروه‌های حلقات در کانون لقمان حکیم دولت آباد برگزار شد.

حسین نریمانی مسئول کانون بسیج فرهنگیان شهرستان برخوار ضمن اعلام این خبر افزود: یکی از مأموریت‌های مورد تأکید بسیج، تشکیل حلقه‌های صالحین جهت رشد و تربیت اسلامی بسیجیان است و در این راستا بسیج فرهنگیان شهرستان برخوار اقدام به راه‌اندازی 80 حلقه‌ صالحین در سطح مدارس شهرستان برخوار نموده است.

وی گفت: در این جلسه آموزشی  که با حضور سرگروه‌های حلقه‌های صالحین که عمدتاً از مدیران، معاونان و کارکنان مدارس تشکیل شده‌اند، طریقه ساخت و مدیریت سایت آموزش داده شد.

نریمانی با اشاره به اینکه  سرگروه‌های حلقه‌های صالحین می‌بایست در خصوص مسائل کشور به روز باشند و از اطلاعات کافی برخوردار باشند گفت: برنامه بعدی این جلسه آموزشی، سخنرانی بهرامی معاونت سیاسی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان بود که پیرامون دشمنی دیرینه آمریکا با جمهوری اسلامی، مشکلات برجام، اقتصاد مقاومتی، توجه به فعالیت‌های فرهنگی، توصیه مقام معظم رهبری به انقلابی بودن مسئولین و مردم و اقتدار ملی مطالبی ارائه نمود.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super