امروز چهارشنبه , ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳ برابر با Wednesday , 19 June , 2024 ساعت 09:21:13 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / خواندنی / «هرکول ایرانی» جهانی شد

«هرکول ایرانی» جهانی شد

به گزارش برخوارنیوز  به نقل از فرادید، سجاد غریبی ۲۴ ساله پدیده پرورش اندام ایران که در بوشهر زندگی می‌کند با قدی حدود ۱۸۸ سانتی متر و وزن ۱۷۵ کیلوگرم به تازگی مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته و لقب "هرکول ایرانی" را به خود اختصاص داده است.

 سجاد غریبی به علت بدن ورزیده و سایز فیزیکی حیرت انگیزش در رسانه‌های اجتماعی کشورهای مختلف به شهرت رسید و اکنون رسانه‌های خارجی همچون "دیلی میل" و "سان" او را مورد توجه قرار داده‌اند. 

 این ورزشکار جوان در خصوص اندام خود می‌گوید؛ به خاطر ژنتیکیم از اول کمی درشت اندام بودم اما با ورزش سعی کردم قدرت بدنیم را افزایش بدهم و بخاطر اینکه پدرم نیز از قهرمانان زورخانه قدیم بوده سعی کردم راه او را در پیش بگیرم و با اتکا به مولا علی (ع) این ورزش را ادامه بدهم و حتی از هیچ نوع مکمل و دارویی هم استفاده نکردم.

 وی که با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی خود را به شهرت رسانده چندی پیش در واکنش به شایعاتی که او را عضو داعش معرفی کردند، اعلام کرد به سرباز مدافع حرم خواهد پیوست. وی همچنین با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که اهل شکایت نیست و همه شایعه‌سازان را به خدا واگذار می‌کند./ انتهای پیام

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super