امروز پنج شنبه , ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ برابر با Thursday , 25 April , 2024 ساعت 05:58:19 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / برخوار / مدارک لازم از اقدامات جاسوسی دیپلمات‌ها در دست داریم

مدارک لازم از اقدامات جاسوسی دیپلمات‌ها در دست داریم

به گزارش برخوارنیوز به نقل از شاهین پرس؛ با نگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی همواره شاهد دشمنی کشورهای معاند و بدخواهی هستیم که انقلاب اسلامی را سد راه زیاده‌خواهی‌های خود می‌دانند و به همین دلیل در عمر ۳۷ ساله انقلاب اسلامی از هرگونه تلاشی برای نفوذ و ضربه زدن به بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاهی نکرده‌اند.

شاهد این مدعا نیز بیش از ۱۷ هزار قربانی ترورهای ناجوانمردانه از مسئولان ارشد نظام تا اقشار مختلف مردم کشور و هشت سال جنگ تحمیلی و انواع تحریم  و دیگر اقداماتی که بر علیه جمهوری اسلامی انجام شده است.

در روزهای اخیر شاهد آخرین تلاش و اقدامات این کشورها در قالب حضور دو رایزن فرهنگی از سفارت فرانسه و کاردار دولت خبیث انگلیس در مناطق مرزی و امنیتی غرب کشور بودیم که از پادگان‌ها و استحکامات نظامی سپاه و ارتش مستقر در منطقه در حال تهیه فیلم و عکس بوده‌اند که این اقدامات هیچ دلیل دیگری غیر جاسوسی و به نوعی دیده‌بانی برای داعش نمی‌تواند داشته باشد.

در مقابل متاسفانه از دستگاه دیپلماسی کشور هیچ‌گونه اقدام قابل توجهی مشاهده نشد که با توجه به وجود گروه‌های تروریستی پیرامون کشورمان از جمله مناطق غرب و شمال غرب که بطور کلی هدف اصلی و ماهیت آنها برای نفوذ و یا ایجاد ناامنی در ایران است که در این خصوص تدابیر امنیتی بیشتر از سوی مسئولان طلبیده می‌شود.

نماینده شهرستان برخوار، شاهین شهر و میمه در گفتگو با شاهین پرس؛ حضور دو دیپلمات فرانسوی و انگلیسی در مناطق حساس نظامی کشور را ضمن مغایر با امنیت ملی و مصالح کشور دانست و گفت: ما به اقدامات این افراد مشکوک هستیم چراکه این دو دیپلمات تنها به منظور بسترسازی برای ورود گروه‌های تروریستی از جمله داعش، و دیگر گروه‌هایی از جمله منافقین، پژاک، کوموله، دمکرات، سلطنت‌طلب‌ها و امثالهم که اخیراً با داعش همنوا شده‌اند و کلکسیونی از گروه‌های تروریستی را در منطقه ایجاد کرده‌اند، است.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد این افراد به نوعی برای چراغ سبز نشان دادن به گروه‌های تروریستی وارد منطقه شده‌اند خاطر نشان کرد: وزارت امور خارجه باید ابتدا برخورد لازم و متقابل با کشور فرانسه داشته باشد و سپس تدابیری بیاندیشد تا از تکرار چنین اتفاقاتی در آینده جلوگیری شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی در واکنش به انفعال دستگاه دیپلماسی کشور بیان کرد: هر چند برخی حضور آزادانه این دیپلمات‌ها که به نوعی دیده‌بانی برای داعش و اقدام علیه منافع ملی ما انجام می‌دادند را تکذیب کردند اما اسناد و مدارک لازم اعم از فیلم و غیره به روشنی بیانگر این است که این افراد برای مقاصد و مسایل جاسوسی علیه منافع ملی کشور ما وارد منطقه شده‌اند، در دست داریم و این اسناد هر کجا لازم باشد ارائه خواهیم داد.

وی افزود: قطعاً این موضوع توسط کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود و تعدادی از نمایندگان از جمله بنده از وزیر امور خارجه سئوال کرده‌ایم که باید پاسخگو باشند.

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار علت عدم توانایی تحلیل و اقدام به موقع دولتمردان به ویژه مسئولان وزارت امورخارجه را یک حالت خوش‌بینانه و سهل‌انگارانه دانست که ناشی از عدم توجه به ضرورت آنچه که باید توجه بیشتر داشته باشند، است./ انتهای پیام

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super