امروز چهارشنبه , ۳ مرداد , ۱۴۰۳ برابر با Wednesday , 24 July , 2024 ساعت 12:29:19 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / برخوار / جلسه شورای اداری شهرستان همراه با معارفه امام جمعه جدید دولت‌آباد

جلسه شورای اداری شهرستان همراه با معارفه امام جمعه جدید دولت‌آباد

به گزارش برخوارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، به مناسبت هفته دولت جلسه شورای اداری شهرستان همراه با معرفی امام جمعه شهر دولت آباد حجت‌السلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در محل سالن شهدای یازده آبان فرمانداری برخوار برگزار شد.

در این آیین حجت السلام والمسلمین صالحیان مسئول شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان از زحمات سه ساله حجت الاسلام و المسلمین سرافراز قدردانی کرد و حجت السلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی را به عنوان امام جمعه شهر دولت آباد معرفی کرد.

محمدرضا عبدانی فرماندار نیز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به اقدامات صورت گرفته در هفته دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: در طول هفته دولت ۷۴ پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی با اعتباری  بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان کلنگ‌زنی و آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

وی همچنین از زحمات حجت السلام و المسلمین سرافراز در طول سه سال فعالیت ایشان در شهر دولت آباد تشکر و قدردانی نمود و انتصاب حجت السلام و المسلمین محمودآبادی را مایه خیر و برکت برای شهرستان دانست. / انتهای پیام

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super