امروز شنبه , ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ برابر با Saturday , 20 July , 2024 ساعت 09:03:58 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / اقتصادی / رونق تولید در گرو مبارزه جدی با قاچاق کالا است

رونق تولید در گرو مبارزه جدی با قاچاق کالا است

حسینعلی حاجی دلیگانی درگفت وگو با خانه ملت با اشاره به قاچاق تلفن همراه و طلا در کشور گفت: تا وقتی مشکل قاچاق در کشور وجودداشته باشد، نمی‌توانیم به رونق گرفتن تولید در کشور امیدوار باشیم.

به گزارش برخوارنیوز، نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه این تصور در میان برخی افراد جامعه بوجود آمده که دولت به دلیل در پیش بودن انتخابات بعضی از کارها  را روی زمین نگه داشته تا در فضای اجتماعی به مواردی همچون سخت‌گیری متهم نشود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس قانون، انسان مکلف به انجام وظیفه در هر شرایطی است، افزود: دولت در مواردی همچون مبارزه جدی با قاچاق کالا ملاحظه کاری می‌کند که این به نفع کشور نیست.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه در کشور قانون حرف اول و آخر را می‌زند تصریح کرد: مصلحت اندیشی کار دولت نیست.

این نماینده مجلس، قاچاق تلفن همراه را از مصادیق برجسته قاچاق در کشور عنوان کرد و افزود: به نظر می‌رسد همه زمینه‌ها برای برخورد جدی با قاچاق کالا فراهم است اما شاهد به تعویق انداختن این اقدام به بهانه‌های مختلف هستیم که پذیرفتنی نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قاچاق کالا موجب گسترش بیکاری و فقر در کشور می‌شود، تاکید کرد: بسیاری از مشکلات کشور از جمله حمایت از تولیدکنندگان داخلی در صورت مبارزه با قاچاق کالا حل خواهد شد.

/انتهای پیام/

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super