امروز چهارشنبه , ۳ مرداد , ۱۴۰۳ برابر با Wednesday , 24 July , 2024 ساعت 01:49:00 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / اقتصادی / ۱۰ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در برخوار افتتاح شد

۱۰ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی در برخوار افتتاح شد

به گزارش برخوارنیوز، این طرح‌ها با اعتباری افزون بر ۳۰ میلیارد و ۲۵۴ میلیون ریال در شهرهای دولت آباد، کمشچه و روستای پروانه در بخش حبیب آباد به بهره‌برداری رسید.

ساختمان دهیاری و خانه عالم در روستای پروانه،‌ خیابان امام رضا (ع) در شهر کمشچه و ۷ طرح آبیاری تحت فشار و کم فشار در شهر دولت آباد،‌ کمشچه و روستای پروانه طرح‌های است که عصر امروز با حضور عیسی بهمنی مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان و احمد صفی معاون اداری برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اصفهان به بهره‌برداری رسید.

ساختمان دهیاری روستای علی آباد در در زمینی با ۲۰۰ متر مربع مساحت و ۱۵۰ متر مربع زیر بنا در یک طبقه با اعتبار یک میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال طی سه سال ساخته شد، خانه عالم روستای پروانه با مساحت ۱۵۰ متر مربع و زیر بنای ۱۰۰ متر با اعتبار ۶۶۰ میلیون ریال طی یک سال ساخته شد ،‌ خیابان امام رضا (ع)‌ شهر کمشچه به طول ۲ کیلومتر و عرض ۲۰ متر با ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ۷ طرح آبیاری تحت فشار و کم فشار در شهرهای دولت آباد، کمشچه و روستای پروانه در ۲۷۰ هکتار از مزارع و باغات برخوار با ۱۵ میلیارد و ۳۸۴ میلیون ریال طرح‌های است که به بهره‌برداری رسید.

/انتهای پیام/

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super