امروز چهارشنبه , ۳ مرداد , ۱۴۰۳ برابر با Wednesday , 24 July , 2024 ساعت 01:00:59 .:برخوارنیوز در خدمت همشهریان برخواری:.
خانه / اخبار سراسری / اقتصادی / تأمین آب درخواست اصلی مردم استان اصفهان است

تأمین آب درخواست اصلی مردم استان اصفهان است

به گزارش برخوارنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی عصر امروز در مراسم افتتاح هم‌زمان ۳۰۳ طرح کشاورزی استان اصفهان در مورچه‌خورت شاهین‌شهر اظهار کرد: تأمین آب بخش‌های آشامیدنی، کشاورزی و صنعتی استان اصفهان، مهم‌ترین درخواست مردم این استان است.

وی افزود: از وزیر امور اقتصاد و دارایی که به نمایندگی از هیأت دولت در مراسم افتتاح این طرح‌ها حضور یافته است درخواست داریم، این درخواست مهم مردم، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان را در هیأت دولت مطرح کنند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: هر روز شاهد تعطیلی برخی از طرح‌های کشاورزی و صنعتی و یا رفتن سرمایه‌گذاران از این استان هستیم.

وی ادامه داد: طرح انتقال آب تونل بهشت‌آباد از چهارمحال و بختیاری به زاینده‌رود تعطیل شده است و احداث سد روی تونل سوم کوهرنگ هم به سرانجام نرسیده است.

وی اظهار داشت: اجرای این دو طرح مهم که می‌تواند مشکل تأمین آب استان اصفهان را کمتر کند، به علت فشار برخی از مسؤولان در استان‌های هم‌جوار به نتیجه نرسیده است.

/انتهای پیام/

یک دیدگاه

Watch Dragon ball super